ŻYCIE
ŻYCIE

Ubezpieczenie na życie pozwoli ci zadbać o twoich bliskich, którzy otrzymają wypłatę, jeśli ciebie zabraknie. W zależności od wybranego wariantu z szerszym pakietem opcji możesz także otrzymać wsparcie w sytuacjach trudnych, które zdarzają się w życiu każdego. Śmierć, poważna choroba, długotrwałe leczenie, uszkodzenie ciała – zabezpiecz siebie i swoich najbliższych przed skutkami finansowymi takich sytuacji i pozwól sobie na spokój. Nie możesz przewidzieć, co cię w życiu spotka, ale możesz otoczyć się ochroną, dzięki której masz pewność, że ty i twoi bliscy unikniecie wielu dodatkowych stresów. Wykupując ubezpieczenie na życie i zdrowie zapewniasz spokój sobie i bliskim, podnosisz swój komfort i niwelujesz skutki finansowe różnych życiowych zdarzeń.

Ubezpieczenia indywidualne, rodzinne, grupowe – wszystko zależy do twoich potrzeb i obecnej sytuacji. Wysokość składki ubezpieczenia na życie jest uzależniona od ubezpieczyciela i od opcji, jakie wybierzesz.

Dobierz wariant ubezpieczenia do swoich potrzeb i możliwości finansowych i nie daj się zaskoczyć. Twój agent poprowadzi cię przez niuanse ubezpieczenia na życie i doradzi w wyborze najlepszej opcji, idealnie dopasowanej do twojego trybu życia. Spytaj go o poradę oraz różne warianty, które mogą cię interesować. Wybierając ubezpieczenia w pakietach, oszczędzasz i chronisz wiele aspektów swojego życia jednocześnie.

 • OC i AC

  Zyskaj dodatkową ochronę w cenie standardowego ubezpieczenia.

  zobacz więcej
 • MIESZKANIE I DOM

  Zyskaj ochronę domu lub mieszkania i wnętrza.

  zobacz więcej
 • ROLNE

  Wiemy, jak ważny jest dla Ciebie Twój
  majątek. Dopasujemy najlepsze rozwiązanie.

  zobacz więcej
 • PODRÓŻ

  Zapewnij sobie i swoim najbliższym poczucie bezpieczeństwa w każdej sytuacji.

  zobacz więcej
 • FIRMA

  Wiemy, jak ważny jest dla Ciebie Twój
  majątek. Dopasujemy najlepsze rozwiązanie.

  zobacz więcej