OC i AC
OC i AC

OC – ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC) musi wykupić każdy posiadacz samochodu. OC dotyczy szkód związanych ze zdarzeniami w ruchu drogowym, prowadzących do uszkodzenia lub zniszczenie mienia, bądź utraty zdrowia przez osoby poszkodowane. Możesz wybrać ubezpieczenie w pakiecie, dzięki któremu masz pewność, że oprócz podstawowej ochrony otrzymasz także pomoc w przypadku kolizji lub wypadku. Twój agent dobierze dla ciebie najlepszy wariant ubezpieczenia, idealnie dostosowany do twoich potrzeb.

AC – Autocasco

Ubezpieczenie Autocasco (AC) to ubezpieczenie dobrowolne. Umożliwi pokrycie kosztów naprawy, lub uzyskanie odszkodowania. Ubezpieczenie obejmuje niewielkie uszkodzenia samochodu (np. powstałe w wyniku stłuczki), ale i szkody całkowite (np. pożar samochodu), a nawet kradzież pojazdu. Twój agent pomoże ci wybrać najlepszy dla ciebie wariant ubezpieczenia, dobierając optymalne warunki we wskazanym przez ciebie zakresie cenowym. Wybierając ubezpieczenie w pakiecie, oszczędzasz i zyskujesz jeszcze lepsze warunki. Wykup AC, żeby nic cię nie zaskoczyło na drodze.

Assistance

Assistance to ubezpieczenie, dzięki któremu w każdym momencie otrzymasz pomoc na drodze. W zależności od wybranego ubezpieczyciela i opcji ubezpieczenia nieprzewidziane zdarzenia, takie jak kolizja, wypadek czy awaria pojazdu, nie stanowią już problemu. Nieważne, czy utkniesz na autostradzie, czy na mało uczęszczanej drodze – wystarczy telefon i otrzymasz pomoc, samochód zastępczy lub holowanie. Assistance w pakiecie z OC i AC zapewni ci ochronę w niemal każdej sytuacji, jaka może cię spotkać na drodze. Wybierając ofertę łączoną, zaoszczędzisz także pieniądze. Zastanów się nad swoimi potrzebami w drodze i spytaj swojego agenta o ubezpieczenie idealne dla ciebie.

 • ŻYCIE

  Zadbaj o bezpieczną przyszłość swoją i swoich bliskich.

  zobacz więcej
 • MIESZKANIE I DOM

  Zyskaj ochronę domu lub mieszkania i wnętrza.

  zobacz więcej
 • ROLNE

  Wiemy, jak ważny jest dla Ciebie Twój
  majątek. Dopasujemy najlepsze rozwiązanie.

  zobacz więcej
 • PODRÓŻ

  Zapewnij sobie i swoim najbliższym poczucie bezpieczeństwa w każdej sytuacji.

  zobacz więcej
 • FIRMA

  Wiemy, jak ważny jest dla Ciebie Twój
  majątek. Dopasujemy najlepsze rozwiązanie.

  zobacz więcej