PODRÓŻ
PODRÓŻ

Niezależnie od tego, czy planujesz podróż po Polsce, czy wyjeżdżasz za granicę, ubezpieczenie zapewni ci spokój i komfort w sytuacjach, które mogą cię spotkać, kiedy jesteś w drodze. Zgubiony bagaż, opóźnienie lotu, rezygnacja z wyjazdu, nagła choroba lub wypadek i koszty leczenia za granicą, szkody wyrządzone przez ciebie, utrata wartościowego sprzętu, który wieziesz ze sobą, awarie środków transportu – to tylko część okoliczności przytrafiających się w podróży. Ubezpieczenie turystyczne pozwoli ci cieszyć się swobodą w podróży i nie martwić się o nieprzyjemne niespodzianki.

Ubezpieczenie indywidualne, rodzinne lub grupowe – zależnie od tego, z kim wybierasz się w podróż. Ubezpieczenie podróży w Polsce, w Europie i na innych kontynentach. Spokojna turystyka, narty, sporty ekstremalne, kraje zagrożone atakami terrorystycznymi – dopasujesz ubezpieczenie do swojego stylu i trybu podróżowania, zapewniając sobie w razie potrzeby dodatkową ochronę.

W ramach ubezpieczenia podróżnego obejmiesz ochroną także mienie pozostawione w domu, aby nie musieć się martwić, co zastaniesz po chwilowej lub dłuższej nieobecności.

Ubezpieczenie możesz wykupić jednorazowo lub na cały rok, jeśli planujesz dłuższy wyjazd lub często podróżujesz. Oprócz ubezpieczeń turystycznych możesz także zapewnić sobie ochronę, jadąc za granicę do pracy.

Skorzystaj z podstawowego ubezpieczenia lub rozszerz pakiet, aby czuć się komfortowo i spokojnie w niemal każdej sytuacji. Zapewnij sobie pomoc w przypadku zdarzeń losowych i nieoczekiwanych zwrotów akcji, aby podróż była niezapomnianym i wyłącznie przyjemnym przeżyciem. Spytaj swojego agenta o możliwości ubezpieczeń podróżnych i nie daj się zaskoczyć w drodze.

 • OC i AC

  Zyskaj dodatkową ochronę w cenie standardowego ubezpieczenia.

  zobacz więcej
 • ŻYCIE

  Zadbaj o bezpieczną przyszłość swoją i swoich bliskich.

  zobacz więcej
 • MIESZKANIE I DOM

  Zyskaj ochronę domu lub mieszkania i wnętrza.

  zobacz więcej
 • ROLNE

  Wiemy, jak ważny jest dla Ciebie Twój
  majątek. Dopasujemy najlepsze rozwiązanie.

  zobacz więcej
 • FIRMA

  Wiemy, jak ważny jest dla Ciebie Twój
  majątek. Dopasujemy najlepsze rozwiązanie.

  zobacz więcej