MIESZKANIE I DOM
MIESZKANIE I DOM

Zadbaj o swoje mieszkanie lub dom, a jednocześnie o spokój swoich najbliższych. Ubezpieczenie domu lub mieszkania pozwoli ci zachować finansowy spokój w przypadku zniszczeń budynku, uszkodzeń w środku lub kradzieży.

Mieszkasz w budynku wielorodzinnym? Zabezpiecz się przed zalaniem sąsiadów lub przed zalaniem twojego mieszkania przez nich. W każdym przypadku możesz ubezpieczyć dom lub mieszkanie od pożaru, zalania, kradzieży, uszkodzeń budynku, katastrofy budowlanej lub uszczerbku wyposażenia. Możesz ubezpieczyć mury i elementy stałe budynku lub także wyposażenie domowe.

Nieruchomość możesz ubezpieczyć już na etapie jej budowy. Takie ubezpieczenie może także obejmować materiały i narzędzia używane na budowie.

Wysokość składki zależy między innymi od kondygnacji, na której znajduje się mieszkanie, zakresu ubezpieczenia czy poziomu zabezpieczeń w domu (np. drzwi i rolety antywłamaniowe). Dzięki elastyczności w doborze modelu wyposażenia możesz dopasować ubezpieczenie swojej nieruchomości do swoich potrzeb, nie przepłacając za składkę, a jednocześnie mając pewność, że w sytuacjach awaryjnych otrzymasz pomoc. W pakiecie z assistance dla domu i mieszkania możesz nawet zyskać w ramach ubezpieczenia usługi fachowców (np. hydraulika lub elektryka).

Zapytaj swojego agenta i wspólnie wybierzcie zadowalający wariant ubezpieczenia, porównując oferty różnych ubezpieczycieli.

 • OC i AC

  Zyskaj dodatkową ochronę w cenie standardowego ubezpieczenia.

  zobacz więcej
 • ŻYCIE

  Zadbaj o bezpieczną przyszłość swoją i swoich bliskich.

  zobacz więcej
 • ROLNE

  Wiemy, jak ważny jest dla Ciebie Twój
  majątek. Dopasujemy najlepsze rozwiązanie.

  zobacz więcej
 • PODRÓŻ

  Zapewnij sobie i swoim najbliższym poczucie bezpieczeństwa w każdej sytuacji.

  zobacz więcej
 • FIRMA

  Wiemy, jak ważny jest dla Ciebie Twój
  majątek. Dopasujemy najlepsze rozwiązanie.

  zobacz więcej