FIRMA
FIRMA

Prowadzenie przedsiębiorstwa to duża odpowiedzialność, dlatego istotne jest zabezpieczenie różnych aspektów prowadzonej działalności. Dotyczy to mienia firmy, jej pracowników, ale także odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanej działalności. Bezpieczeństwo finansowe pozwoli firmie przetrwać nawet w sytuacji kryzysowej.

W wariantach i pakietach przewidzianych dla firm znaleźć można ubezpieczenie mienia od różnego ryzyka, ubezpieczenie towarów w transporcie, ubezpieczenia sprzętu elektronicznego, maszyn budowlanych, ubezpieczenie od kradzieży, ochronę inwestycji. W zależności od profilu prowadzonej działalności możesz wybrać konkretne elementy majątki oraz ryzyka, od których chcesz ubezpieczyć mienie firmowe. Ubezpieczysz także pracowników od następstw nieszczęśliwych wypadków.

Aby zabezpieczyć się przed roszczeniami osób trzecich, dobierz ubezpieczenie z tytułu odpowiedzialności cywilnej do swojego profilu działalności. W ten sposób możesz spokojnie wykonywać swoje zadania, wiedząc, że nawet błąd lub zaniedbanie z twojej strony nie spowoduje finansowej zapaści firmy. Zabezpieczysz się także przed zdarzeniami, do których mogą doprowadzić podwykonawcy, jako organizator imprezy czy najemca nieruchomości. Dodatkowo możesz wykupić OC dla swoich produktów, ochronę podróży służbowych lub zadbać o pracowników, zwiększając atrakcyjność pakietów socjalnych.

Prowadzenie przedsiębiorstwa wymaga wzięcia pod uwagę wielu zmiennych. Część jest zależna od ciebie, podczas gdy na inne aspekty działalności nie masz wpływu. Optymalizuj ochronę ubezpieczeniową swojej działalności, aby móc skupić się na rozwijaniu firmy bez dodatkowych obciążeń. Wybierz najlepszy dla siebie wariant ubezpieczenia i rozszerzenia ochrony niezbędne w twojej branży.

 • OC i AC

  Zyskaj dodatkową ochronę w cenie standardowego ubezpieczenia.

  zobacz więcej
 • ŻYCIE

  Zadbaj o bezpieczną przyszłość swoją i swoich bliskich.

  zobacz więcej
 • MIESZKANIE I DOM

  Zyskaj ochronę domu lub mieszkania i wnętrza.

  zobacz więcej
 • ROLNE

  Wiemy, jak ważny jest dla Ciebie Twój
  majątek. Dopasujemy najlepsze rozwiązanie.

  zobacz więcej
 • PODRÓŻ

  Zapewnij sobie i swoim najbliższym poczucie bezpieczeństwa w każdej sytuacji.

  zobacz więcej